İletişim – Ankara Yıkım Hafriyat Firması


Gsm : 0535 712 20 82

TEL : 0312 482 05 09   &  FAKS : 0312 480 65 02

E mail : [email protected]

Gsm : 0532 407 77 57

Bina Yıkım İşleri

  CANER  Yıkım Metal Hurda Alım Satımı ;  CANER Ankara Yıkım siz değerli müşterilerimize Tüm Türkiye İl ve ilçelerinde yıkım söküm enkaz hurda alım hizmeti vermektedir. Her çeşit yapının yıkılması ile enkazının taşınması hizmeti vermektedir.  Caner Yıkım faaliyetlerine başladığı günden itibaren asla taviz vermediği iş disiplini ve işinde uzman teknik kadrosu ile yüzlerce projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır.

Dünya’da son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıklı binaların inşa edilmemesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri oldukça hız kazanmıştır. Caner Yıkım İnşaat Ankara’da faaliyetlerine devam etmektedir. İnşaat Yıkım işi Harfiyat Kaldırma İşşi Enkaz Kaldırma işi Yapmaktadır.

 MAKİNA İLE DEMİRLİ, DEMİRSİZ BETON İNSAAT YIKIMI VE BETON TADİLATI İŞLERİ.

  1. HER TÜRLÜ VE HER CİNS BİNA YIKIMI.
  2. ENKAZ KALDIRILMASI İŞLERİ
  3. FABİKA YIKIMI ENDÜSTRİYEL YAPI YIKIM İŞLERİ
  4. HAFRİYAT VE MOLOZ NAKLİYE İŞLERİ.
  5. TADİLAT ONARIM İŞLERİ ( BİNA İÇİ YIKIM SÖKÜM İŞLERİ )
  6. HURDA KARŞILIĞI YIKIM İŞLERİ
  7. ÜSTYAPI İNŞAATLARI. KAT KARŞILIĞI BİNA YAPIMI
  8. HER TÜRLÜ HURDA ALIM İŞLERİ

Ankara daki Yıkım Firmamız her türlü yıkım söküm işi konusunda size en iyi hizmet ve en güvenilir yıkım garantisi ile hizmet verebilmektedir. Firmamızdaki expert çalışanlarımız yıkımlarınızı inceledikten sonra gerekli tüm çalışmaları yapar ve daha sonrasında karşılıklı sözleşme yapılır. yıkım günü ise gerekli tüm önlemler alınır, Daha sonrasında diğer yıkım hizmetleri gerçekleştirilir. firmamız Gerekli Tüm izinleri alarak yıkım hizmeti verebilmektedir.

 YIKIM YAPI CİNSİ OLARAK

* YIĞMA BİNA YIKIMI * AHŞAP BİNA YIKIMI * KARGİR BİNA YIKIMI * BETONARME BİNA YIKIMI * ASMOLEN BİNA YIKIMI  * KONUT YIKIMI * OKUL YIKIMI  * FABRİKA BİNA YIKIMI – İŞYERİ BİNA YIKIMI * KÖPRÜ YIKIMI  – ÜSTGEÇİT YIKIMI :

İNSAN GÜCÜ İLE : Makinaların çalışmasının mümkün olmadığı yerlerde insanların çeşitli aletlerle yıkım yapması mümkündür .

MAKİNA YARDIMI İLE :Günümüzde artık iş makineleri ile yıkım yapılmaktadır. Genel de Eskavatör- komprösör – hilti – kırıcı ile çalışılarak yıkım yapılmaktadır