Bina Yıkım İşleri 0532 407 77 57


CANER YIKIM ENKAZ  

Gsm Cep 🙁 0532 ) 407 77 57

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09  /.. Ankara ® Caner  ../ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

İŞİNİZLE İLĞLİ EN UYGUN EKONOMİK FİYAT FİRMAMIZDAN ALINIR.

HER HÜRLÜ BİNA YIKIM İŞLERİNİZ VE TÜM HURDA MALZEMELRRİNİZ İÇİN FİYAT  İSTEYEBİLİRSİNİZ

Bina Yıkım İşleri

Bina Yıkımı, İnşaat Yıkımı, Fabrika Yıkım Söküm Bozum İşleri, Otel Yıkımı, İşyeri İçi Sökümü, AVM Alış Veriş Merkezi ve ofis, Ev, Mağaza İçi Her Türlü Tadilat Yıkım Kırım Söküm İşleri ‘nin daha dikkatli ve Tedbir Alınarak Özen Gösterilerek Yapılması Gereken bir hizmettir. Ankara Yıkımcılar firması Bir Çok Şirketin, Şahısların, Kamu Kuruluşlarının, Özel Sektörün Bina Yıkımı, Ankara İnşaat Yıkımı, Fabrika Yıkım Söküm Bozum İşleri, Otel Yıkımı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, işyeri taşıma hizmetlerini profesyonel ekipleri ile sağlamıştır. Siz de güvenli bir şekilde tüm Yıkım Hafriyat Nakliyat Taşımacılık işlerinizi firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz. Yıkım Hafriyat Kırım İşlerinizin Sizi Sıkıntıya Sokmadan Çevreye Zarar Verilmeden Yapılmasınıı istemiyorsanız firmamızı tercih edin.

Her Türlü Yıkım Söküm Kırım İşleri,  Enkaz ve Hurda Malzeme Alımı

Yurt içi Yıkım Hafriyat ile ilgili uzun yıllardır hizmet veren firmamız bu alandaki tecrübesi ile kusursuz hizmet anlayışını ve kusursuz çalışma prensibini benimsemiştir. Yurt İçi Yıkım İşi alanında sürekli müşteri potansiyelini arttıran firma bu sayede hizmet kalitesini de sürekli arttırmaktadır. hurda kesim söküm işleri, ankara daire dükkan yıkım işleri, ankara bina yıkım, yıkım firmaları, ankara yıkım firmaları, enkazcılar, ankara hurdacılar, ankara hafriyatçılar, yıkım, hafriyat enkaz kaldırma işi, Kazı, Dolgu, Nakliye, ankara Çok Katlı Bina Yıkımı yapan firmalar, Her Türlü Hafriyat işleri ve Çimento, Demir, Kireç, Çinko, Lama Silme, Profil Demir, Ondilin, Atarmit alanlar stanlar, Türkiye deki Tüm İl ve İlçeler de Yıkım Söküm Kırım Moloz Nakliyesi hizmeti veriyoruz.Ankara Kentsel Dönüşüm Derneği,

 belediye moloz atımı kırım yıkım ustaları Ankara geneli mıoloz atımı kırımı işçilik garantili bina , işyeri daire tadilat tamirat dekorasyon işleri, MOLOZ ATIMI, ÇATI USTALARI, Ankara  geneli kırım yıkım, çatı işleri, duvar yıkanlar Ankara, yıkım işleri yapanlar, beton kıranlar, 

              

Yıkım işinizi vereceğiniz Kişide

Öncelikle firma olmasına Dikkat Etmelisiniz.

Firma Olmasına Dikkat Etmelisiniz.

REFERANSLARINA DEVAM EDEN VE BİTEN İŞLERİNE DİKKAT ETMELİSİNİZ

firmada daimi olarak yıkımların başında duran mühendisinin olup olmadığına Dikkat Etmelisiniz.

Çalıştırılan yıkım elemanlarının şirkette ssk lı çalışıp çalışmadığına Dikkat Etmelisiniz.

firmanın yıkımda kullanacağı iş makinelerinin kamyonlarının şirkete ait olup olmadığını ve gerekli teminatı verip veremeyeceğini öğrenerek yıkımlarınızı vermelisiniz.

Her eline Balyoz kazma küreği alıp piyasada günlük çalışan vasıfsız işi bilmeyen elemanları toplayıp kendi makine parkı olmayan düşük fiyat vererek iş almaya çalışan sahışlara ve tabela firmalarına yıkım işleri verilmemelidir.

Çünkü yıkım işinin büyüğü küçüğü olmaz riskli bir iştir, yıkım işi ha evinizde bi duvar beton yıkımı yaptıracaksınız yada 10 katlı bi binayı yıktıracaksınız her iki işte insan çalışacağı için iş kazasının olması durumunda yıkımı yapanın olaydan sonra sorumluluğu alması gerekir tabela firmalarına ve ortada iş çıkınca vasıfsız işi bilmeyen işçilerle iş yapmaya çalışan kişilerin bu durumda hiçbir sorumluluk almadan ortan kaybolurlar, tabiî ki iş verenin başı ağrıyacaktır.

Kaskolu işçi dönemi

Yeni Anayasa’da yapılan düzenleme ile işçilere ek sigorta yapılacak. Bütün primleri işveren ödeyecek. Böylece iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı çalışana güvence gelmiş olacak

İşçiler Sosyal Sigortalar Kurumu dışında kendilerini ve tazminatlarını güvence altına alacakları yeni bir sigortaya kavuşuyor. Yeni anayasa çalışmalarında “iş kazaları ve meslek hastalıklarından doğan tazminatlar” için bir sigorta sistemi oluşturulması gündeme geldi. Meclis Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nun hazırladığı düzenlemeye göre, iş kazası ve meslek hastalığına uğrayanların hakları güvence altına alınırken, prim ödemelerini işverenler yapacak. Komisyon üyeleri, oluşacak yeni sigorta sektörüyle istihdamın artacağı ve işverenlerin vergi konusunu daha ciddiye alabileceklerini kaydetti.

İLK KEZ ANAYASA’DA
Bu doğrultuda düzenleme ile yeni anayasaya, “İşveren, iş kazası ve meslek hastalıklarından doğan tazminatlar için primi kendisi tarafından ödenen sorumluluk sigortasını yaptırmak zorundadır. Bu sigortanın usul ve esasları kanunla düzenlenir” hükmü eklendi. Böylece iş kazaları ve meslek hastalıklarından kaynaklanan tazminatlar, ilk kez yeni anayasaya girmiş olacak. İşçiler kaza geçirdiklerinde ya da mesleki hastalığa yakalandıklarında bu fondan tazminat alacak.

ASCANLAR YIKIM HAFRİYAT FİRMASI

Gsm : ( 0532 ) 407 77 57

Yıkım Hafriyat Enkaz ile iğili Ne İşiniz Var İse

BİZİMLE GÖRÜŞMEDEN İŞLERİNİZE BAŞLAMAYIN.

Büyük Küçük Farketmez İşleriniz ile ilğili Fiyat Almak yada

Yaklaşık Maliyet Belirlemek Amaçlı En Uygun Teklifi Almak İçin

Araya Bilirsiniz.

Bir Telefon Kadar Yakınız.

Ofis Tel : ( 0312 ) 482 05 09 / ankara / Faks : ( 0312 ) 480 65 02

E mail : [email protected]

En Uygun Teklifi Almak İçin Araya Bilirsiniz.

ankara Akyurt Altındağ Ayaş Balâ Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Kalecik Kazan Keçiören Mamak Pursaklar Sincan Yenimahalle Beypazarı Kırıkkale Çamlıdere Evren Güdül Haymana hasanoğlan, kıbrısköyü, bağlum, ümitköy, çayyolu, beysukent, alaçatlı, tulumtaş, taşpınar, kızılcahamam nallıhan polatlı şereflikoçhisar, yıkımcılar, enkazcılar, yıkım firmaları, Yıkımcılar Ankara, ankara Yıkım, Yıkımcı, ankara enkazcı Yıkım, Ankara Yıkımcı Yıkım Firmaları, ankara beton kıranlar, ankara kırım yapanlar, kırımcı, tabile betonu kıranlar,