ANKARA HURDA METAL VE PASTİK SANAYİ VE GERİ DÖNÜŞÜM İŞLERİLERİ YAPAN FİRMALAR


CANER YIKIM ENKAZ  

Gsm Cep 🙁 0532 ) 407 77 57

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09  /.. Ankara ® Caner  ../ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

İŞİNİZLE İLĞLİ EN UYGUN EKONOMİK FİYAT FİRMAMIZDAN ALINIR.

HER HÜRLÜ BİNA YIKIM İŞLERİNİZ VE TÜM HURDA MALZEMELRRİNİZ İÇİN FİYAT  İSTEYEBİLİRSİNİZ.

Ankara da Temel Kazıma, Kanal Eşme, Çevre Düzenleme, Hafriyat Kazım, Duvar Yıkma, Moloz Atma ve Taşıma, Site, Bina, Eski Ev, Gecekondu, Beton, Kiriş, Table, Yıkım ve Kırım, Şap Söküm, Çatı Söküm, işleri niz için Bize Ulaşabilirsiniz.

    İş Hacminin Büyüklüğü ve Küçüklüğünü gözetmeksizin hizmet vermekteyiz.

    Her türlü taşyıcı araçlar (Kamyonet, Kamyon, Tır) Kırıcı ve Yükleyiciler (Bobcat, Jsb, Kepçe vs) ile kırım ve yıkım işlerinizi yapıyor ve molozlarınızı alıyoruz.

  1. Bina Yıkma Ustası İstanbul
  2. Ev Yıkma Ustası İstanbul

Komple bina, gecekondu, fabrika ve her türlü yapı ların yıkımı yapılarak, çıkan moloz hafriyat larının atılması işlerini temiz ve güvenilir şekilde yapıyoruz. …

FİYATLANDIRMA

– Fiyatlandırma aracılığıyla sürdürülebilir rekabet avantajını yakalayabilmek için yapılacak işlemi ve doğru fiyatı belirlemek gerekir.

– Gerekli analiz, kontrol ve ölçümlemeleri yaparak stratejik bir fiyatlandırma sürecinin oluşturulmasında müşterilerine yardımcı olmaktadır.

– Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz hizmetler aşağıdakileri içermektedir.

– Fiyatlandırma Servislerin müşteri gözündeki ekonomik değerinin anlaşılması ile müşteriye iletilen değeri ön plana çıkaran fonksiyonların dügün ve doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekmektedir.
– Fiyatlandırma süreçlerinin, kurallarının ve prosedürlerinin karlılık hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlayacak şekilde oluşturulması ve geliştirilmesi müşterilere fayda sağlayacaktır.

– Yapılacak işlemin tespit edilmesinden sonra fiyatın müşteriye sunumu daha doğru olacaktır.

HAKKIMIZDA

   1992 Yılından bu yana YIKIM & HAFRİYAT, sektöründe hizmet veren bu güne kadar üstlendiği tüm projeleri başarıyla ve zamanında tamamlamıştır. Yurt Genelinde  çeşitli büyüklükte Hafriyat, Yıkım, Kırım, Çevre Düzenlemesi,  Altyapı, Kanal, Dere Islahı, Moloz Taşımacılığı gibi iş hacmi gözetmeksizin tüm projeleri deneyimli, disiplinli, tecrübeli çalışanlarıyla başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Yıllardır Profesyonel ve Kaliteli Yıkım Kırım Ustaları ve Ekib leri ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz

Yurt Genelinde  hizmetinizdeyiz.

ANKARA HURDA METAL VE PASTİK SANAYİ VE GERİ DÖNÜŞÜM İŞLERİLERİ YAPAN FİRMALAR

Ankara Hurda Malzeme alanlar hurdacılar (muhtelif İş Makinesi, Araç Parçaları Ve Demir Çelik Hurdası, Komprasör, Jeneratör, Traktör Ve Traktör Kepçe, Karkas Vasfında Dış Lastik, Elektrik