Ankara da Fayans ve Duvar Yıkım İşleri


Ankara da Fayans ve Duvar Yıkım İşleri

YIKIM ENKAZ ve HAFRİYAT MOLOZ İLE İLĞİLİ NE İŞİNİZ VAR İSE

Yıkımcı Caner Gsm Cep : ( 0535 ) 712 20 82

ASCANLAR YIKIM HAFRİYAT FİRMASI : Firmamız İnşaat Sektörünün En Önemli Alanlarından Olan Her Türlü Bina Yıkımı, İnşaat Yıkımları, Temel Kazısı Hafriyat İşleri, Yapmaktadır. ankara yıkımcılar,

HER TÜRLÜ HAFRİYAT BİNA YIKIM KIRIM İŞLERİ YAPILIR.

MOLOZ NAKLİYE İŞİ YAPILIR.

www.ascanlar.com

Bina yıkım bozum sökümü hurda alımı

Fabrika otel tesis bina gibi vb yerlerinizin yıkım bozum ve sökümü yapılır hurda bakır pirinç alüminyum krom kurşun çinko kablo demir gibi vb metalleriniz nakit alınır
fabrika sökümü, yıkımı yapan firmalar, ankara · Her türlü fabrika sökümü, yıkımı yapılır.

Ankara Bina Yıkım

Ankara Bina Yıkım olarak; Kentsel dönüşüm ya da diğer özel maksatlarla betonarme ve çelik yapı konut, fabrika veya sanat yapılarının çeşitli metotlarla de-montaj ve yıkım işlerini yapmaktayız.

Ankara Hafriyat

Ankara Hafriyat olarak; Ankara da inşaat yapılacak alanın projeye uygun şekilde tıraşlanması, kazılması işlemlerini yapmaktayız.

Ankara Çatı Sökümü

Çatı Sökümü kapsamında  söküm işlerinde  (çatı) profesyonel anlamda çalışmalara öncülük etmiştir. Revizyon halindeki binalar, oturum halindeki meskenler ve yeni yapılandırılan binaların çatı söküm işleri itina ile çevreye zarar vermeden emniyetli, güvenli ve gürültü yapmadan uygulanır.

Siz değerli müşterilerimiz için Ankara da maloz, talaş ve yıkım sonrası artıkları taşıma işlemlerinizide yapmaktayız.

Ankara Kırım İşleri ve Ankara Yıkım İşleri

Ankara Kırım İşleri olarak; Ankara da Fayans, sıva, şap, mozaik, beton, duvar, kırımlarınız ve yıkımlarınız yapılır.  Ankara il sınırları içersinde adrese kadar boş moloz çuval ihtiyaçlarınız karşılanır. Hilti, kompresör, asfalt kırım ve mermer silim hizmetleriniz yapılır.

ankara kırım işleri, ankara fayans kırma, ankara duvar yıkım, ankara yıkım işleri, ankara duvar kırma, ankara maloz taşıma, ankara mermer silimi, ankara hafriyat işeri.