ANKARA BAHÇE DÜZENLEME MODELLERİ


CANER Yıkım Hafriyat İşleri

Ofis Telefon : ( 312 ) 482 05 09 Gsm Cep : ( 0532 ) 407 77 57


Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi. Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi. Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi. Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi. Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi. Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi. Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi. Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi. Bahçe düzenlemesi, çiçek düzenlemesi.

Kategori : Hafriyat


CANER HAFRİYAT YIKIM, İnşaat Bina Fabrika Otel Yapı vb. her türlü Yıkım söküm konusunda gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki yıkım tekniklerini takip ederek. Deneyimli kadromuz ve son teknoloji makineleri ile bina yıkımlarını uygulayan Antalya’nın en eski firmalarındandır. Yıkımlar, yıkımın büyüklüğüne göre farklı teknikler uygulanarak yapılmalıdır. Her türlü yıkım işleri kendi işinde uzmanlaşmış yıkım elemanları ve yıkıma uygun iş makineleri yapılması gereken bir meslektir.

Yıkım işinizi vereceğiniz Kişide Öncelikle firma olması firmada daimi olarak yıkımların başında duran mühendisinin olup olmadığı çalıştırılan yıkım elemanlarının şirkette ssk lı çalışıp çalışmadığı firmanın yıkımda kullanacağı iş makinelerinin kamyonlarının şirkete ait olup olmadığını ve gerekli teminatı verip veremeyeceğini öğrenerek yıkımlarınızı vermelisiniz.

Her eline Balyoz kazma küreği alıp piyasada günlük çalışan vasıfsız işi bilmeyen elemanları toplayıp kendi makine parkı olmayan düşük fiyat vererek iş almaya çalışan sahışlara ve tabela firmalarına yıkım işleri verilmemelidir.

Çünkü yıkım işinin büyüğü küçüğü olmaz riskli bir iştir yıkım işi ha evinizde bi duvar beton yıkımı yaptıracaksınız yada 10 katlı bi binayı yıktıracaksınız her iki işte insan çalışacağı için iş kazasının olması durumunda yıkımı yapanın olaydan sonra sorumluluğu alması gerekir tabela firmalarına ve ortada iş çıkınca vasıfsız işi bilmeyen işçilerle iş yapmaya çalışan kişilerin bu durumda hiçbir sorumluluk almadan ortan kaybolurlar, tabiî ki iş verenin başı ağrıyacaktır.

Balyoz kazma vb. el aletleri ile tuğla taş duvar beton kırımını bir binayı yıkmayı deneyin tabki bu yıkım ne kadar bir sürede yapabilirsiniz maliyet ne olabilir bi hesaplayın. Bu da yıkmanın bir şekli tabi ki. Fakat profesyonel anlamda bir yapıyı yıkmanın çok daha kısa sürede kolay vede maliyetini düşürecek yöntemler uygulanmaktadır. Örnek olarak çok katlı bir binayı uzun bomlu hidrolik kırıcılı makaslı ekskavatör ve yıkım topu kullanarak yıkmak daha kolaydır en önemlisi iş kazalarını minimum düzeye düşürmekte ve yıkım süresini düşürmektedir bu yöntem. Çok yüksek binaların yıkımını düşündüğümüzde; örneğin 10 katlı yapılarda. Değişik yıkım yöntemleri uygulanmaktadır. Patlayıcı ile yıkım güvenle tercih edilen yöntemlerden biri ve verimli bir şekilde büyük yapıların yıkılmasını sağlıyor. Bir binanın diğer binalarla çevrili olduğu durumlarda, bina yıkmak daha hassas bir hal alıyor. Binanın kendi arsası içine yıkmak için binayı içeriye doğru patlamak gereklidir.

fabrika yıkım söküm işleri

Her Türlü bina yapı yıkımı oldukça dikkat, hassasiyet önem, profesyonellik ve titizlik gerektirir. Bunun bilincinde olarak yıkım işleri deneyimli firmalar tarafından yapılmalıdır. Hem kendi can güvenliğimizi hem de 3. Şahısların can güvenliği düşünülmelidir.

Her Türlü Yıkım kırım Söküm İşleri konusunda bizimle irtibata geçerek yıkımlarınız konusunda yardım alabilirsiniz.

Hafriyat EN İYİ KEPÇE FİYATLARI